EKOMAK KOMPRESÖR TAMİRİ TEKNİK SERVİSİ

ekomak-kompresor-servisi-tamiri-bakimi

Ekomak kompresör servisi, Ekomak kompresör tamiri, Ekomak kompresör bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekomak Kompresör ürünleri ve Ekomak kompresör tamiri teknik servisi işlemlerini Atlas Kompresör’den temin edebilirsiniz. İstanbul Çekmeköy’de kurulan Ekomak Kompresör,  Aynı yıl firma ilk fuarına katılarak adını daha geniş bir alana yaymıştır. 1994 yılında genişlemesiyle birlikte Sanayi sitesine taşınan firma, dünyanın en büyük firmalarından biri olan Sullair için kompresör makinası üretimine başlayarak kalitesini arttırmıştır. ISO 9001 belgesini alarak 2000 yılında VST kompresör makinalarını üretmiş ve CE belgesini almaya da hak kazanmıştır. Dünyaya açılması ise ilk kez Rusya ile gerçekleşmiştir. Turqum belgesini de 2009 yılında alarak günümüze kadar faaliyetlerini büyüterek devam etmiştir.

Müşteri ihtiyaçlarını düşünerek ve güvenilir çözümlerle müşterilere yaklaşarak, müşteri odaklı çalışmıştır. Ekomak Kompresör yasal şartlara uygun biçimde üretimi desteklemiş ve kaliteye oldukça fazla önem vermiştir. Gelişime her zaman açık olan ve firma içinde ekip ruhunu barındıran firma, atıkların geri dönüştürülme projesine de önem vermektedir. Enerji ve doğal kaynakların tüketiminin çevresel faktörler üzerindeki etkisini de değerlendiren ve tasarruf elde etmek için uğraşan firma, özveri ve güvenle her daim hizmet sunmaktadır. Türkiye başta olmak üzere; Rusya, Almanya, Özbekistan, Gürcistan, Portekiz, Endonezya ve Bangladeş gibi dünyanın farklı ülkelerinde Ekomak Kompresör adını duyurmakta ve çalışmalarını sürdürmektedir. Firmanın ürünleri DMD kompresör, EKO kompresör, EKO VST kompresör, EKO WIN kompresör, CALYPSO kurutucu, CALYPSO filtre, basınçlı hava tankları, Hankison kurutucularıdır. Modern üretim tesisi ile daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Ekomak Kompresör, her türlü sektörde kullanılan kompresör çeşitlerini üretmektedir. İşletmelerde elektrikten sonra en önemli enerji kaynağı olarak görülen kompresör makinalarının üretimine oldukça önem veren firma, kompresör maliyetlerine ve kompresör seçimine de önem vermektedir.

Türkiye’de kompresör piyasası oldukça artmakta ve bu da rekabet ortamını kızıştırmaktadır. Aynı zamanda bu da kompresör fiyatlarının rekabetini de oluşturduğundan, firmalar kompresör makina fiyatlarında düşük kar markajı tutarak alım gücünü arttırmayı amaçlamışlardır. Makinalarda kullanılan parçaların kalitesi bile uzun süreli dayanılır ve bakımı kolay olması bakımından firma, bu konuda da en kaliteli parçalarla kompresör makinalarını üretmekte ve kullanım kılavuzu dışında kesintisiz destek de sağlamaktadır.

Ekomak kompresör servisi, Ekomak kompresör tamiri,Ekomak kompresör bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.