YİĞİTSAN KOMPRESÖR TAMİRİ TEKNİK SERVİSİ

yigitsan-kompresor-servisi-tamiri-bakimi

Yiğitsan kompresör servisi, Yiğitsan kompresör tamiri, Yiğitsan Kompresör bakımı hizmeti için bizimle iletişime geçiniz. Uzun yıllardan beri çalışmalarını sürdüren Yiğitsan Kompresör, basınçlı hava sistemleri ve ürünlerinde çeşitlilik ve kalite bakımından üst sıralarda yer almaktadır. Ürettiği kompresör makinalarında kalite, uzmanlık, teknoloji ve tecrübeyi bir araya getirerek tasarımlarına özen göstermektedir. En önemli özelliği ise her büyüklükteki işletmelere uygun olarak kompresör makinalarını üretebilmesidir. Yiğitsan Kompresör ürünlerini Atlas Kompresör’den uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Türkiye’de çok tercih edilen markalardan biri olan Yiğitsan Kompresör, müşteri ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutmaktadır. Verimliliği arttırarak, ekonomik anlamda çözümler sağlayan firma, her kesime hitap edebilmektedir. Firma en çok pistonlu ve vidalı hava kompresörleri ile birlikte hava kurutucuları ve aksesuarları üretiminde hizmet seçeneklerini geliştirmeye devam etmektedir. Yiğitsan Kompresör, uluslararası kalite standartlarına sahip Türkiye’nin yedi farklı bölgesinde üretim gerçekleştirmektedir. Türkiye’de yaygınlaşan firma, dünyada da adını duyurmuş ve 104 ülkeye sağladığı ihracatı sayesinde uluslararası alanda da adından söz ettirmiştir. Müşteriye satış öncesi sunum yapan firma, satıştan sonra oluşabilecek arıza ve teknik destek için de kesintisiz hizmet vermektedir. 1978 yılında Karaköy’de kurulan Yiğitsan Kompresör, 1988 yılında Kuledibinde üretimini dört katına çıkarmıştır. 1995 yılında Çağlayan’da bir fabrika kurarak üretimini daha da arttıran firma, 2002 yılında ISO 9001:200 ve TSE belgelerini almaya hak kazanarak Avcılar’da bir fabrikaya taşınmıştır. 2006 yılında ilk Booster imalatını gerçekleştiren firma, aynı zamanda hava kurutucu imalatına da başlamıştır. 2009 ılında seyyar dizel kompresör imalatına başladı. Firma, bütün ürünlerini aynı yıl CE ile ödüllendirdi. 2011 yılında Tübitak’ın Verim Onaylı Sondaj Kompresör imalatına vaşladı ve 2013 yılında 104 ülkeye ürünlerini pazarlayarak geniş kitlelere yayıldı.

Yiğitsan Kompresör firmasında vidalı kompresörler, pistonlu kompresörler, seyyar dizel kompresörler, yüksek basınçlı kompresörler, hava kurutucuları ve hat filtreleri üretilmektedir. Vidalı kompresörlerinde YVK serisi, Tornado serisi, Soft Drive serisi ve Direkt Akuple ve Kurucu Entegreli bulunur. Pistonlu kompresörlerinde Y serisi, Hypnos serisi ve silobas tipi kompresör modelleri vardır. Seyyar Dizel vidalı kompresörlerinde seyyar dizel vidalı, yüksek basınç sondaj tipi, J serisi seyyar dizel kompresörler bulunur. Yüksek basınç kompresörler; yüksek basınç pistonlu, booster serisi ve solunum havası serisi bulunur. Hava kurutucuları; YHK serisi gaz soğutmalı, YBK serisi 40 Bar gaz soğutmalı, YAD serisi ısıtmasız kimyasal tip ve YBD serisi Blower ısıtmalı tipleri vardır. Hat filtreleri de YHF serisi, YBF serisi, H serisi ve Water S serisi mevcuttur.

Yiğitsan kompresör servisi, Yiğitsan kompresör tamiri, Yiğitsan Kompresör bakımı hizmeti için bizimle iletişime geçiniz.