TAMSAN KOMPRESÖR TAMİRİ TEKNİK SERVİSİ

tamsan-kompresor-servisi-tamiri-bakimi

Tamsan kompresör servisi, Tamsan kompresör tamiri, Tamsan kompresör bakımı hizmeti için bizimle iletişime geçiniz. Ankara’da kurulan Tamsan Kompresör, ilk olarak pistonlu kompresör üretimine başlamış ve teknolojinin de gelişmesiyle birlikte diğer kompresör çeşitlerinin üretimine geçmiştir. Günümüzde bilgisayar kontrollü tam otomatik olan sistemler ile üretimini sağlamaktadır. Basınçlı hava sistemlerinin gelişmesiyle birlikte vidalı kompresörlerin üretimine de başlanmıştır. Tamsan kompresör  ürünlerini Atlas Kompresör’den temin edebilirsiniz.

Vidalı kompresörlerde şu anda dünyada yayılan ve onaylanan biçimde ürün çeşitliliğini arttırarak, 60’tan fazla değişik tipte üretilmiştir. Seyyar modellerden elektrik motorlu sabit, standart ya da dizel motorlu pek çok değişik tiplerde kompresör makinası üretilmektedir. Tamsan Kompresör kısa sürede çok geniş alanlara yayılmış ve TSEK ve Uluslararası kalite sertifikası ISO 9001 belgesini almaya hak kazanmıştır. Kalitesini arttıran firma CE belgesini de alarak Avrupa kalite değerlerine göre üretim yaptığını ispatlamıştır. Dünyanın birçok yerinde adını duyuran ve bayilik ağını da genişleten Tamsan Kompresör; İngiltere, İsrail, Suudi Arabistan ve Rusya başta olmak üzere ihracatını çok farklı ülkelere gerçekleştirmektedir. Dünyada her sene düzenlenen yurtiçi ya da yurtdışı fuar, seminer ya da konferans organizasyonlarına ürettiği ürünler ile birlikte katılan firma, satış esnasında ve sonrasında teknik destek vermektedir. Firmanın en büyük amacı ise ülkenin ekonomik gücünü geliştirmeye katkı sağlamak. Tamsan Kompresör, ürettiği makinalarda kullanılan malzemeleri talaşlı imalattan geçirerek kontrol etmekte ve modern elektronik kontrolünden geçerek işlenmektedir. Makina içindeki hava tankları mutlaka test edilmekte ve hidrostatik test raporu sunulmaktadır. Kalite kontrol sonrası montajlanan parçalar 2 saat aralıksız çalıştırılarak test edilir ve sevkiyatı gerçekleşir. Ayrıca firma, satış sonrası düzenli aralıklarla makinanın bakımını sağlamaktadır.

Tamsan Kompresör firmasının ürettiği kompresör çeşitleri arasında; vidalı hava kompresörleri, pistonlu hava kompresörleri, dizel hava kompresörleri, silobas hava kompresörleri, kurutucu ve filtreler, basınçlı hava depoları, invertörlü vidalı hava kompresörleri, otomatik su tahliye sistemleri ve servo vidalı hava kompresörleri bulunur. Yakın zamanda Tamsan Kompresör Hidrolik ve Pnömatik Online mağaza açarak hizmet kalitesini arttırmıştır. Tamsan Kompresör firması her zaman online hizmet vermekte ve kompresör makinalarının teknik dökümanlarına ulaşımı sağlamaktadır. Kompresörü nasıl kullanacağınız, yerleştirme bilgileri de döküman içerisinde yer almaktadır. Son olarak Hannover Messe Almanya fuarına katılan firma, kalitesini arttırmaya ve yayılmaya devam etmektedir. Enerji tasarrufu da sağlayan Tamsan Kompresör dünyada hizmetini arttırmak için çalışmalarını daha da geliştirecektir. Tamsan kompresör servisi, Tamsan kompresör tamiri, Tamsan kompresör bakımı hizmeti için bizimle iletişime geçiniz.