ÖZEN KOMPRESÖR TAMİRİ TEKNİK SERVİSİ

ozen-kompresor-servisi-tamiri-bakimi

Özen kompresör tamiri servisi ve Özen kompresör bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üretim sektöründe neredeyse tüm firmalar elektrik enerjisinden daha fazla basınçlı havaya ihtiyaç duyar ve sanayinin ilerlemesiyle birlikte bütün işletme ve üretim alanları kompresör makinalarına ihtiyaç duyar. Geçmişten günümüze basınçlı hava kaynağı yalnızca kompresör makinaları aracılığı ile olmaktadır. Piyasada pek çok kompresör firması bulunsa da, işletmelerin en çok tercih ettiği kompresörler sorunsuz çalışan ve kullanıcıyla tasarruf sağlayan kompresör makinalarıdır. Özen Kompresör ürünlerini Atlas Kompresör’den temin edebilirsiniz.

Özen Kompresör bu alanda kalitesini her fırsatta ortaya koyarak, gelişmiş teknolojiden yararlanarak tüketicisine en uyun kompresör makinalarını üretmeyi amaçlamıştır. Müşteri odaklı çalışan ve beklentilerini karşılamak için üretimde ürün çeşidini de artıran firma, süresiz yedek parça garantileriyle dikkat çekmektedir ve makina parçalarının uzun yıllar dayanıklı olmasına özen göstermektedir. 1970 yılında Mehmet Özen tarafından küçük bir atölyede üretime başlayan Özen Kompresör, çeşit fazlalığı ve kalitesi ile Türkiye’de geniş bir alana yayılmış ve ve servis ağı ile giderek büyümüştür. Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde çalışma faaliyetlerini sürdüren firma, gelişmeye devam etmektedir. Vidalı kompresörlerin üretiminde 2,5 ve 40 bar basınç aralığında olan düşük, orta ve yüksek basınç hava kompresörleri ile hava kurutucu ve hava filtreleri bulunmaktadır. İşletmelere göre küçük ya da büyük ayrımı yapmadan, her kesime hitap eden makinaları üretebilecek donanıma sahiptir. Dünyada da faaliyetlerini devam ettiren Özen Kompresör’ün çok fazla referansı bulunmaktadır. Ar-Ge çalışmalarını sürdüren firma, müşterinin isteğine göre ürünlerinin teknoloji ve tasarımını modern biçimde gerçekleştirmektedir. Kompresör makinalarını satmadan önce kullanıcıya ekstra hizmet veren firma, kullanım boyunca oluşabilecek sorun ve arızalar için de sürekli destek vermektedir. Özen kompresör tamiri servisi ve Özen kompresör bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmanın ürettiği kompresörler arasında pistonlu hava kompresörleri, vidalı hava kompresörleri, booster vidalı hava kompresörleri, basınçlı hava kurutucuları, kimyasal hava kurutucuları, basınçlı hava filtreleri, turbo kompresörler ve silobas hava kompresörleri bulunmaktadır. Farklı markalarla çözüm ortaklığı sağlayarak çalışan Özen Kompresör, teknik anlamda birçok marka ile anlaşma sağlamıştır. Son olarak 2015 yılında gerçekleşen Hannover Messe fuarına katılan Özen Kompresörün ürettiği makinalardan biri olan seyyar dizel kompresör, fuarda oldukça beğenilmiş ve motor bağlantısında uyguladığı yeni sistemi ile dikkat çekmiştir. Fuarlara, seminer ve konferanslara katılan Özen Kompresör geliştirdiği yenilikçi özellikler sayesinde ilgi odağı haline gelmeye devam etmektedir.

 

 

o.