KOMSAN KOMPRESÖR TAMİRİ TEKNİK SERVİSİ

komsan-kompresor-tamiri-bakimi-servisi

Komsan kompresör servisi, Komsan kompresör tamiri, Kompresör bakımı hizmetleri burada.  Türkiye’nin ihraç konusunda ilk adımı atmış olan Komsan Kompresör, Çin’de dahil olmak üzere 100’den fazla ülkeye ihraç sağlamaktadır. 1963 yılından beri kendi adı ile Türkiye’de üretilmeye başlanan hava kompresörleri, üretilen yerli kompresörlerin başında gelmektedir. Komsan Kompresör ürünlerini Atlas Kompresör’den temin edebilirsiniz

Türkiye’de sanayileşmenin başlaması ile birlikte kalkınma sürecinin getirisiyle sanayinin ihtiyaç duyduğu hava kompresörleri Komsan Kompresör tarafından üretilmeye başlanmıştır. Aynı zamanda yurt dışına ihraç edilen ilk Türk markasıdır. Komsan Kompresör kullanım, bakım, ayar ve kullanım şartları için özel kataloglar hazırlamış ve kullanıcıları için de pek çok avantaj oluşturmuştur. Ürettiği kompresör çeşitleri arasında invertörlü kompresörler, yüksek basınçlı kompresörler, standart vidalı kompresörler, komsan hava kurutucular, komsan hava depoları ve komsan hava filtreleri bulunmaktadır. Firma tüm kompresör makine ve donanım parçalarını kendi üretmektedir. Bu nedenle kompresörlerinizde oluşabilecek her türlü bakım ya da teknik destek için sizlere günün her saati hizmet verebilmektedirler. Komsan Kompresör aynı zamanda enerji verimliliği avantajı sağlamak için de kompresör makinalarını özenle üretmiş ve cep telefonuna entegre ederek, makinanızın anlık durumunu bildiren raporlar sunmayı sağlamıştır. Düşük işletme maliyetlerine uygun bir şekilde tasarlanan ürünler 24 saat çalışabilir ve az yer kaplar. Komsan Kompresör, ürettiği makinaların dış görünümüne de özen göstermektedir. Ayrıca ufak bakım ve onarımlar için makina yanında verilen kullanım kitabından da kendiniz çözebilirsiniz.

Komsan Kompresör %35 elektrik tasarrufu sağlarken, %50 daha az bakım gerektirmektedir. Cepten ya da tabletten anlık izleme ve bildirimler alma özelliği sayesinde dünyada giderek yaygınlaşmakta ve adını duyurmaktadır. Silivri’de merkezi bulunan ve yerli üretim gerçekleştiren Komsan Kompresör, Türkiye’ninde neredeyse her yerinde kullanılmaktadır. İşletmelerin çok tercih ettiği ve rahat kullanım özelliği ile tercih sebebi olan firma, geçmişten günümüze kalitesinden ödün vermeden gelmiş ve kalitesini arttırmayı hedeflemiştir. İnvertörlü kompresörleri elektrik tasarrufu sağlar, az parçadan oluşur, anlık bildirim özelliği mevcuttur, kompakt tasarımı vardır ve düşük işletme maliyetindedir. Yüksek basınçlı kompresörleri 35 Bar basınca ulaşabilir, 24 saat çalışabilir, satın alma maliyeti düşüktür, verimi çalışmasını belirlemez, soğutma için su tesisatına ihtiyacı yoktur, yüksek kapasitelidir, az yer kaplar ve bakımı kolaydır. Standart vidalı kompresörleri ise en iyi kalite ve fiyat oranını sunar. Düşük devir ile yüksek performans verir, kolay ve çabuk montaj edilir, düşük ses seviyesinde çalışır, tam otomatik kontrol paneli bulunur ve bakım süresi en kısa olandır. Komsan kompresör servisi, Komsan kompresör tamiri, Kompresör bakımı hizmetleri burada.